Móvil

Teléfonos móviles Shenzhen HORB
sitio web oficial

Paso uno : . Utilizar un teléfono inteligente como para instalar el software de escaneo de código , como " wochacha " , " Ganas de Quick Code " etc
Paso dos : . Abra el software de escaneo de código con el código QR ​​, entonces usted puede conseguir una interrelación
Paso tres: abrir el enlace , y luego entrar en weyes teléfono móvil Página oficial .

Al escanear el código QR ​​puede aterrizar el sitio web móvil
Anti Static Products Company Scan Code

Casa  >  Productos   >  Instrumento y Series Equipo   >  Statik Zemin İzleme Sistemleri

Statik Zemin İzleme Sistemleri

Statik Zemin İzleme Sistemleri / Topraklama Sistemleri ve Topraklama İzleme Cihazları

Yalıtım yüzeyleri ile iletken nesnelerin üzerine kenetlenmiş zaman testlerde , kullanımda birçok standart topraklama kelepçeleri Bugün çok yüksek direnç okumaları göstermektedir . Bu ( yani verimli statik elektriği dağıtan ) fiziksel operatör gözünde bağlı olan kelepçe neden , ama aslında amaçlanan işlevini yerine olmayabilir .

Mesnetsiz nesne yanıcı buhar ve kıvılcım doğru miktarda , bir ateşleme ortaya çıkar , statik yük potansiyeli kadar saklamak ve edebilirsiniz . Bu durum , bir operatörü uyarmak için ufak gösterge olmadan var olacaktır .

Bu tür bir toprak bağlantısı yapılmış ve statik elektrik harcanmış ediliyor açık bir göstergesi sağlamak için , Sistem Serisi İzleme bizim BFN Ground gibi sürekli izlenen topraklama sistemi , kullanmak için en iyi nedenlerden biridir .

Ürünler Öne
preguntar seleccionado

por Chat

shelly  Lisa      rebecca    More >>